2004 yılında kurulan Tekoto Otomotiv, temel hedef olarak kalitesi yüksek parçaları bütün dünya ülkelerine ihraç etmeyi planlamaktadır.

2004 yılında kurulan Tekoto Otomotiv, temel hedef olarak kalitesi yüksek parçaları bütün dünya ülkelerine ihraç etmeyi planlamaktadır. Pazarın tüm ihtiyaçlarını sağlamak adına gerekli koşulları, etkili işbirliklerini deneyimli kadrosu ile yerine getirmeye çalışarak, lojistik , online destek, hızlı teslimat konularında da avantajlı durumdadır.
Smarttech, Brenhein bizim patentli ve ISO 9001 sertifikalı markalarımızdır.
Bütün dünyada kabul görmüş popüler Avrupa tır, kamyon markaları olan Mercedes, Volvo, Daf, RVI/Renault, Scania, Man ve Iveco araçları yedek parçaları konusunda hizmet vermekteyiz. Volvo-Scania-Isveç, Renault-Fransa, Daf-Hollanda ve Iveco-Italya gibi araç/ülke grupları bunlardan birkaçıdır. Sürekli olarak kalite ve ambalajlarımızın iyileştirilmesi, model sayısının güncelleştirilmesi, ürün yelpazesinin genişletilmesi, sizlerin iş ortaklığını layıkıyla yapabilmemiz adına uğraştığımız konular arasındadır. Bu yedek parça grupları çok geniş ve çeşitlidir. Bazı ürün gruplarımız şunlardan oluşmaktadır:

Motor parçaları (piston, gömlek, segman gibi)
Süspansiyon körükleri, kabin körükler
Amortisörler
Fren parçaları (balata setleri, diskler vs..)
Komple debriyaj setleri
Pnömatikler
Contalar
Cam ve aynalar
Debriyaj bilyaları
Volantlar
Debriyaj baskı ve balataları

Vizyon

Smarttech'in sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, dünya üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır. Bu doğrultuda çevreyi korumaya odaklanan programlar uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Smarttech'i gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

Misyon

Tekoto Otomotiv olarak müşterilerine en kaliteli, en güvenilir ürünleri en uygun fiyatlarla sunabilmeyi hedefliyor, açık bir deyişle kalite, fiyat ve dağıtım konularında tüm rakiplerimizden daha iyi konumda olmayı amaçlıyoruz. Biz kendimizi müşterinin ihtiyacı olan ürüne en kısa yoldan en avantajlı şartlarla ulaşmak için kullandığı bir vasıta olarak görüyoruz. Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin mutluluğudur.
Tekoto Otomotiv bugün Türkiye'de ve dünyada her biri kendi alanında en saygın firmaların en kaliteli ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Bunu yaparken üretici firmalarla yakın bir işbirliği içine girerek fiyat açısından büyük kolaylıklar sağlamayı da ihmal etmemektedir. Tekoto Otomotiv, küçük girişimlerin büyük birikimlere dönüşmesi ile kalkınacağına inanan insanlar tarafından kurulmuştur.

Felsefe

Tekoto Otomotiv, sağlıklı bir büyümenin müşterilerinin aldıkları hizmetin kalitesinden ve çözüm ortağı memnuniyetinden geçtiğinin bilincindedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ise, mutlu çalışanlar ve kendisine hizmet sağlayan mutlu tedarikçiler ile olacaktır. Bu nedenle Tekoto Otomotiv, müşterilerini, çalışanlarını ve tedarikçilerini iş ortakları olarak görür.
Tekoto Otomotiv müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı olarak görmeyi ve en uygun çözümleri sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu nedenle müşterilerinin her türlü gereksinimlerini gidermek için güçlü bir bilgi işlem altyapısı ve geniş bir tedarikçi ağı oluşturmuştur.
Çözüm ortaklığı felsefesinin vazgeçilmez özelliği olarak Tekoto Otomotiv tüm personeli, müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmak ve memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır.