Smarttech, çalışanlarına fikirlerini açıkça ifade edebildikleri, başarılarının takdir edildiği bir ortamda çalışma olanağı sağlamaktadır. 

Smarttech, çalışanlarına fikirlerini açıkça ifade edebildikleri, başarılarının takdir edildiği bir ortamda çalışma olanağı sağlamaktadır. Smarttech çalışanları global bir iş ortamını, tüm dünyadan farklı ekipler ve pek çok farklı müşteri ile çalışmaktadırlar.

İşe alımlarda çalışanları global iş standartlarımız doğrultusunda işe yerleştirilirler, Yaratıcı ve katılımcı çalışanlarımız, düşüncelerini teori ve pratiğe dönüştürme yetkinliğine sahip bireylerden oluşan ekiplerdir. Çalışanlarımız, gösterdikleri başarılı sonuçlar, işe odaklılık ve öğrenme isteği doğrultusunda ödüllendirilmektedir.

Geniş bir yelpaze içinde sunduğumuz eğitim ve gelişim faaliyetlerine ek olarak, Yetenek Yönetimi programına dahil olan çalışanlarımıza kişisel ve profesyonel gelişimlerine destek olmak amacıyla, hedefleri doğrultusunda üst düzey yöneticilerimizden oluşan mentörler ile kendilerini geliştirme fırsatı sunulmakta; kariyer yönetimi ve liderliğe yönelik gelişim planları takip edilmektedir.

Smarttech'in organizasyonel gücü, çalışanları enerjilerinden ve dünyanın her yerindeki profesyonellerimizin yaratıcı ve benzersiz katkısından almakta.

Saygınlığımız, performansımız ve gelecekteki başarılarımız çalışanlarımıza bağlıdır.