EN
Anasayfa  ›  Kurumsal  ›  Hakkımızda
2004 yılında kurulan şirketimiz Smarttech Otomotiv ve Teknoloji Anonim Şirketi ağır vasıta ürün gruplarında Havalı Süspansiyon Körük Üretimi, Kalıphane, Plastik Enjeksiyon, Aluminyum Enjeksiyon ve Talaşlı İmalat Üretimi, Orijinal yedek parçalar, yerli ve ithal ürün gruplarında üretici ve ticari olarak Türkiye ve Dünyanın bir çok yerinde faaliyet göstermektedir.

Mükemmellik kültürüne sahip olan Smarttech Otomotiv; sizler için her geçen gün ürün gamımızı arttırarak tüm yol şartlarında ürünlerimizi dayanıklı, uzun ömürlü ve global dağıtım ağıyla tasarlayıp hizmet vermekteyiz. Üretimimiz ve tüm ticari ürünlerimizde IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 kalite standartlarına uygun ve tüm dünya üzerinde bilinen markamız SMARTTECH olarak hizmet veriyor olmanın gururunu sizler ile paylaşmaktayız.
 
Vizyon
Sürekli büyümeyi hedefleyerek ülkemize, çalışmalarımıza ve tüm paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirirken, mükemmellik kültürüne odaklanmış yenilikçi yönetim anlayışıyla, müşterilerimize güvenilir, uzun ömürlü, dayanıklı ürünler ile global dağıtım ağı sunarak sektörde oluşturduğumuz rekabet gücü ile lider bir firma olmak.


 

Misyon
Smarttech Otomotiv ve Teknoloji A.Ş olarak dünya üzerinde faaliyet gösterdiğimiz her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik çalışmalarda sürekli iyileştirme sağlayan global bir marka halinde, paydaşlarıyla birlikte sürdürülebilir değerler yaratarak, toplumsal refah için katkı sağlamayı benimsemiştir.